Svíčky vonné votiv

Svíčky vonné votiv

Je zde 9 produktů.
Zobrano 1 - 9 z 9 produktů
 • Svíčka vonná votiv - Zelené jablko
  Dostupné
  Svíčka vonná votiv - Zelené jablko
  9000306

  Svíčka vonná votiv je vhodná pouze do svícnů, ve kterých se může roztéci. POZOR při prvním zapálení se ROZTEČE  a vyplní svícen voskem. Min. odběr 12ks, velikost 4 x 5 cm. Sladkokyselá vůně zeleného jablka má revitalizační a povzbudivé účinky. Tím zvyšuje aktivitu a kreativitu Lze kombinovat s jinými vonnými svíčkami pro nový intenzivní prožitek z vůně.

  6,05 Kč
 • Svíčka vonná votiv - Divoká malina Svíčka vonná votiv - Divoká malina
  Dostupné
  Svíčka vonná votiv - Divoká malina
  9000315

  Svíčka vonná votiv je vhodná pouze do svícnů, ve kterých se může roztéci. POZOR při prvním zapálení se ROZTEČE  a vyplní svícen voskem. Min. odběr 12ks, velikost 4 x 5 cm. Jasné ovocné tóny malin osvěžují a povzbuzují smysly, dodávají pocit radosti a dobré nálady. Lze kombinovat s jinými vonnými svíčkami pro nový intenzivní prožitek z vůně.

  16,94 Kč
 • Svíčka vonná votiv - Mango-papaja
  Dostupné
  Svíčka vonná votiv - Mango-papaja
  9000314

  Svíčka vonná votiv je vhodná pouze do svícnů, ve kterých se může roztéci. POZOR při prvním zapálení se ROZTEČE  a vyplní svícen voskem. Min. odběr 12ks, velikost 4 x 5 cm. Ovocná vůně tohoto exotického tropického ovoce stimuluje metabolismus, podporuje a posiluje koncentraci.  Lze kombinovat s jinými vonnými svíčkami pro nový intenzivní prožitek z vůně.

  16,94 Kč
 • Svíčka vonná votiv - Fresh Linen
  Dostupné
  Svíčka vonná votiv - Fresh Linen
  9000312

  Svíčka vonná votiv je vhodná pouze do svícnů, ve kterých se může roztéci. POZOR při prvním zapálení se ROZTEČE  a vyplní svícen voskem. Min. odběr 12ks, velikost 4 x 5 cm. Čistá a nezaměnitelná vůně čerstvě vypraného prádla vyzařuje lehkost a čistotu, která revitalizuje tělo i mysl. Lze kombinovat s jinými vonnými svíčkami pro nový intenzivní prožitek z...

  16,94 Kč
 • Svíčka vonná votiv - Kokos
  Dostupné
  Svíčka vonná votiv - Kokos
  9000311

  Svíčka vonná votiv je vhodná pouze do svícnů, ve kterých se může roztéci. POZOR při prvním zapálení se ROZTEČE  a vyplní svícen voskem. Min. odběr 12ks, velikost 4 x 5 cm. Tropická vůně kokosu zlepšuje náladu, uvolňuje tělo a mysl, dodává energii a optimismus.  Lze kombinovat s jinými vonnými svíčkami pro nový intenzivní prožitek z vůně.

  16,94 Kč
 • Svíčka vonná votiv - Levandule
  Dostupné
  Svíčka vonná votiv - Levandule
  9000308

  Svíčka vonná votiv je vhodná pouze do svícnů, ve kterých se může roztéci. POZOR při prvním zapálení se ROZTEČE  a vyplní svícen voskem. Min. odběr 12ks, velikost 4 x 5 cm. Jemná bylinná vůně čerstvé levandule pomáhá k navození rovnováhy těla a duše, posiluje nervy a díky svému uklidňujícímu účinku podporuje spánek a odpočinek.

  16,94 Kč
 • Svíčka vonná votiv - Pomeranč
  Dostupné
  Svíčka vonná votiv - Pomeranč
  9000304

  Svíčka vonná votiv je vhodná pouze do svícnů, ve kterých se může roztéci. POZOR při prvním zapálení se ROZTEČE  a vyplní svícen voskem. Min. odběr 12ks, velikost 4 x 5 cm. Tato příjemná ovocná vůně pomerančů napomáhá k uvolnění mysli, zbavuje ji starostí a stresu. Nově navozená harmonie přináší světlo, energii a optimismus.

  16,94 Kč
 • Svíčka vonná votiv - Třešeň
  Dostupné
  Svíčka vonná votiv - Třešeň
  9000301

  Svíčka vonná votiv je vhodná pouze do svícnů, ve kterých se může roztéci. POZOR při prvním zapálení se ROZTEČE  a vyplní svícen voskem. Min. odběr 12ks, velikost 4 x 5 cm. Tato sladká vůně zralých třešní představuje radost ze života lehkou jako svěží letní den. Navozuje příjemnou bezstarostnou atmosféru a povzbuzuje organismus.

  16,94 Kč
 • Svíčka vonná votiv - Vanilka
  Dostupné
  Svíčka vonná votiv - Vanilka
  9000300

  Svíčka vonná votiv je vhodná pouze do svícnů, ve kterých se může roztéci. POZOR při prvním zapálení se ROZTEČE  a vyplní svícen voskem. Min. odběr 12ks, velikost 4 x 5 cm. Jemná a sladká vůně vanilky uklidňuje mysl, zmírňuje vnitřní napětí a nervozitu. Lze kombinovat s jinými vonnými svíčkami pro nový intenzivní prožitek z vůně.

  16,94 Kč

Informace

Měli byste vědět

Měli byste vědět

  

Offer a gift card

  
Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací